elektroinstalace
sklar
podlahy
vymalba
stavba
vykop
strechy

Malování

Malování interiérů patří mezi nejdůležitější části rekonstrukce. Citlivý výběr barev a dokonalé sladění barev je stěžení pro výsledný pocit, který z daného prostoru chcete mít.

Malování pokojů probíhá od zakrytí veškerého nábytku a podlah, po výspravu všech nerovností a obroušení. Na závěr malířských prací proběhne důsledná kontrola všech detailů. Naši malíři pokojů dokáží vykouzlit i složitější grafiku, záleží jen na Vašem přání.

Stavby

Poskytujeme kompletní servis v oblasti výstavby rodinných domů. Veškeré práce provádíme s ohledem a citem na to, aby stavba byla právě tím Vaším vysněným domovem.

Přehled činností: Stavba rodinných domů, garáží, plotů; stavba chat, chalup, přístřešků; nástavby

Rekonstrukce

Každý vlastník nemovitosti bude jednoho dne stát před velkým úkolem – rekonstrukce. Pomůžeme Vám upravit prostor do posledního detailu tak, aby odpovídal Vaší vysněné představě.

Přehled činností: celková rekonstrukce bytů, domů ; rekonstrukce interiérů - malířské, zednické, sádrokartonářské práce, podlahy, obklady a dlažby ; rekonstrukce balkonů, lodžií a teras ; zateplování fasád, střech ; výměna oken, dveří a vstupních portálů ; rekonstrukce střechy ; kotvení panelů ; výměna a rekonstrukce bytového jádra ; výměna elektroinstalace ; rekonstrukce plynového, vodovodního a kanalizačního potrubí

asdojk asd loa sdlk lkjlkj ads lkjlkj adslkjlk dslkj lkjlkjlkasd lkjlk asdlk gk jdfhgkjh kjh

Podlahy

Kvalitní podlaha zvolená s citem pro celkový design je nezbytností pro dosažení útulnosti a pohody. Nechejte nás podtrhnout celkový dojem kvalitní podlahou přizpůsobenou funkci daného prostoru.

asdojk asd loa sdlk lkjlkj ads lkjlkj adslkjlk dslkj lkjlkjlkasd lkjlk asdlk gk jdfhgkjh kjh

Facility management

Vlastníte nemovitost a nemáte dostatek prostoru starat se o její pronájem? Nechejte na nás veškeré povinnosti plynoucí z pronájmu bytů, domů a komerčních prostor. Poskytujeme kompletní servis v oblasti facility managementu.

Přehled činností: správa budov, domů, bytů; správa finančních záležitostí; právní servis; poskytování oprav, úprav prostorů